Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Lenovo 1m IBM QSFP+DAC Break Out Cable

275,90
(€ 333,84 incl. BTW)

BNT 40Gb to 4x10Gb QSFP+ Direct Attach Break Out Cable - Netwerkkabel - SFP+ naar QSFP+ - 1 m - voor BNT RackSwitch G8264F, RackSwitch G8264R



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: 49Y7886 Ons artikelnummer: 2543706 EAN : 5415247086406 Categorie: server accessoires

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

QSFP+ provides flexible connectivity for 40Gb Ethernet. For 40Gb-to-40Gb connectivity, clients can use QSFP+ Direct Attach Cables up to 3 meters. To increase the number of available 10Gb ports, use QSFP+ DAC Break Out Cables to spit out each 40Gb port and connect up to four 10Gb SFP+ external ports using copper. For 40Gb connectivity over longer distances, use a QSFP+ transceiver and QSFP+ MTP optical cables to connect up to 4 10Gb ports using fiber. 10Gb transceivers are needed at the other end.

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Kenmerken

Aansluiting 1QSFP+
Aansluiting 2QSFP+
Lengte snoer1 m

Kenmerken

Overdrachtssnelheid40 Gbit/s